Z ogromną dumą informujemy, że w dniu 9 maja 2026 ekipa "Centrum" Staszów:
Julia Grygierzec i
Klaudiusz Sobieniak wywalczyli III miejsca i brązowe medale pokazując świetną formę, charakter i ogromne zaangażowanie na macie.
Szymon Dziewit uplasował się na V miejscu.Dodatkowym "" bonusem"" jest wywalczenie brązowego medalu przez naszą wychowankę reprezentującą AZS AWF Warszawa Wiktoria Krawczyk.
Akademickie Mistrzostwa Polski były jednocześnie kwalifikacją do czerwcowych Akademickich Mistrzostw Świata, które odbędą się w Brazylii.
Gratulujemy znakomitego wyniku i życzymy powodzenia w dalszych startach 







