Niedziela 26 kwietnia była dniem pełnym zapaśniczych emocji!
Nasi młodzicy walczyli w Połańcu podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Makroregionu w zapasach w stylu wolnym. 
Wszyscy nasi zawodnicy stoczyli bardzo trudne i wymagające walki, pokazując niesamowity charakter i serce do walki na macie.
Efektem tych starć są dwa srebrne medale, które wracają z nami do domu!
Oto wyniki naszej ekipy:
Leon Dutka– 2. miejsce w kategorii 52 kg!
Kamil Sobieniak – 2. miejsce w kategorii 62 kg!
Antoni Dziewit – 7. miejsce w kategorii 68 kg!
Tymoteusz Chrzanowski – 17. miejsce w kategorii 48 kg!
Ogromne podziękowania dla naszych TRENERÓW! Dziękujemy za fantastyczne przygotowanie zawodników do niedzielnego turnieju. Wasza wiedza, cierpliwość i ciężka praca na treningach przekładają się na tak świetną postawę naszych młodych zapaśników.
Gratulacje dla całej ekipy.



