Wyróżnienia dla zawodników i trenerów z "Centrum" Staszów
8 lutego 2024 w Staszowskim Ośrodku Kultury odbyła się Gala Sportu organizowana przez Gminę Staszów.
Nagrodzeni zostali sportowcy i trenerzy za osiągnięcia uzyskane w 2023 roku
Wśród nich najliczniejszą grupę stanowili sportowcy z "Centrum" Staszów
W kategorii SPORT KLUBOWY -
Sportowiec Roku 2023 nagrody otrzymali:
- Kielczyk Leon - pływanie
- Szyszkowski Kacper - pływanie
- Kukla Piotr - pływanie
- Sosnowska Oliwia - pływanie
- Bereza Patryk - pływanie
- Macias Dżesika - pływanie
- Bednarska Natalia - zapasy
- Arendarski Patryk - zapasy
- Dziewit Szymon - zapasy
W kategorii SPORT KLUBOWY -
Trener Roku 2023 nagrody otrzymali:
- Łygan Łukasz - pływanie
- Skrobacz Wiktor - zapasy
W kategorii SPORTOWA NADZIEJA nagrody otrzymali:
- Sroka Antonina - pływanie
- Grabka Ernest - pływanie
- Kukla Krzysztof - pływanie
- Szyszkowski Olaf - pływanie
- Wołowiec Kacper - zapasy
Jako Ambasador Sportu Gminy Staszów wyróżniona została Wiktoria Staneta
wychowanka sekcji zapasów Centrum Staszów
Nasze Stowarzyszenie Centrum wywalczyło jako jedyny klub w Gminie 47,81 punktów we Współzawodnictwie Dzieci i Młodzieży !!!
Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników zarówno pływaków jak i zapaśników oraz trenerów.
Na wyróżnienie zasługuje również praca trenera Tomasza Nowaka, którego zawodnicy zaczynają osiągać wysokie wyniki na arenie ogólnopolskiej
Stowarzyszenie Dziękuje również za całoroczną pracę pozostałym trenerom sekcji pływackiej:
- Leszkowi Tarce,
- Jarkowi Cichoniowi,
- Kamilowi Zdyrskiemu,
- Piotrowi Stępniowi,
- Łukaszowi Boryckiemu
oraz "drugiemu" trenerowi sekcji zapasów
- Marcinowi Dziewitowi.

W pierwszym tygodniu ferii w dniach: 12, 14, 15 lutego br. odbędą się tylko treningi w grupie starszej. Grupa młodsza w tych dniach zajęcia ma ODWOŁANE.

Drugi tydzień ferii zimowych zajęcia w obu grupach odbywają się według stałego grafiku.

Informujemy, iż w dniu 8 lutego 2024 (czwartek) w związku z odbywającą się GALĄ SPORTU GMINY STASZÓW zajęcia w sekcji pływackiej i zapaśniczej we wszystkich grupach są odwołane !
Jednocześnie zapraszamy na GALĘ, która odbędzie się w Staszowskim Ośrodku Kultury o godzinie 17:00.
Drodzy Państwo jak co roku zachęcamy was do przekazania 1,5% podatku dla Stowarzyszenia "Centrum" Sport i Rekreacja w Staszowie.
Zbieramy fundusze na rozwój sportowy oraz działalność dzieci i młodzieży skupionych w dwóch sekcjach sportowych: PŁYWACKIEJ I ZAPAŚNICZEJ.
Liczymy na wasz dobry gest, szczególnie rodziców dzieci skupionych w tych sekcjach.
1,5 % PRZEKAZUJEMY NA CENTRUM STASZÓW ZA POŚREDNICTWEM CENTRUM INICJATYW LOKALNYCH
KRS 0000 215 720
CEL SZCZEGÓŁOWY: "CENTRUM" STASZÓW SPORT I REKREACJA

Zapisy TELEFONICZNIE do 9 lutego br. W godzinach 7:15-14:45

Organizatorem zajęć i beneficjantem środków pozyskanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki z programu  „Sport dla wszystkich” było Stowarzyszenie „Centrum” sport i rekreacja w Staszowie

Partnerem zadania - Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie.

Realizacja projektu odbywała się w terminie 1 czerwca – 20 grudnia 2023roku.

Kwota pozyskanych środków z MSiT wyniosła 15 000 zł, całkowity koszt realizacji zadania wyniósł 17 560 złotych.

Zajęcia odbywały się w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie: na sali fitness jak i w basenie rekreacyjnym.  Łącznie w zajęciach brało udział 60 uczestniczek. Wszystkie Panie korzystały z zajęć całkowicie bezpłatnie. Zajęcia prowadziły cztery instruktorki: Paulina Barańska, Małgorzata Rokita, Ewelina Piaskowska i Agata Borycka.

Serdeczne podziękowania za tak wspaniałą frekwencję na każdych zajęciach i za udział w nich składa wszystkim uczestniczkom Zarząd Stowarzyszenia „Centrum” oraz Instruktorki Fitness.

Zadanie publiczne dofinansowane ze środków budżetu państwa w ramach programu „Sport dla wszystkich” Ministerstwa Sportu i Turystyki.